Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą (11.11.2018)

1. Dzisiaj obchodzimy 100 rocznicę odzyskania niepodległości.
  2. Za tydzień dodatkowa Msza ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00. Wcześniej o godz. 14.30 różaniec do Krwi Chrystusa wokół Sanktuarium.
  3. 17 listopada (sobota) zapraszamy młodzież na spotkanie do Hali Polonia. Doświadczyć radości Ducha, cieszyć się wspólnotą, usłyszeć świadectwa zaproszonych gości, modlić się śpiewem i tańcem. Wspólny wyjazd o godz. 11.00 z parafii. Powrót o godz. 19.00. Dla kandydatów do bierzmowania jest to obowiązkowe spotkanie, a zwolnić ich mogą jedynie rodzice.
  4. Serdecznie zapraszam na katechezy neokatechumenalne, w poniedziałek i czwartek o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej okazji.
  5. Zapraszamy do róży różańcowej. Zapisy w zakrystii.
  6. W listopadzie modlimy się na naszych zmarłych „koronką do Bożego Miłosierdzia” po Mszy Świętej. Na końcu kościoła wyłożone są kartki na, których można zapisać polecanych w modlitwie. Za zmarłych z parafii modlimy się we wszystkie niedziele listopada przed mszą o godzinie 18.00.
  7. W zakrystii do nabycia „Żyć Ewangelią”, kalendarz parafialny, opłatki, a dla dzieci naklejki.